Hizmetlerimiz

Prodüksiyon

Prodüksiyon

Prodüksiyon

Film, tanıtım ve reklam filmleri başta olmak üzere reklamcılık alanının en revaçta tercihlerinde olan yöntemler ön plana çıkmak ve herkesin aklında kalacak bir prodüksiyona sahip olmak ister misiniz? Batu Medya; prodüksiyon alanında çığır açan çözümleri sayesinde hem marka bilinirliğinizi arttırıyor hem de pazarlama alanında başarılı işler çıkarmanızı sağıyor. Peki, Batu Medya prodüksiyon hizmetleri size neler sunar?

Tanıtım Filmi

Firmanız veya kurumunuzun bilinirliğini arttırmanın temel yöntemlerinden bir tanesi de tanıtım filmi aracılığı ile hedef kitlenize ulaşmaktır. Hedef kitlenize ulaşırken hem firmanızın hizmetlerini anlatabilir hem de kaliteli prodüksiyon sayesinde firmanızın kurumsal yapısını ön plana çıkarabilirsiniz. İyi kurgulanmış tanıtım filminin sizi daha kısa sürede başarıya ulaştıracağına şahitlik edebilirsiniz!

Ürün Çekimleri

Piyasaya yeni süreceğiniz ürünlerinizin tüketicilerle buluşmadan önce kaliteli bir şekilde tanıtımlarının yapılması ürüne olan talebi arttıracaktır. Bunun yanında ürünün bilinirliği de artarken satış oranlarında ciddi bir artış olacağı kesindir. Ürününüzü ön plana çıkaracak kaliteli çekimlerle Batu Medya en yenilikçi çözümleri sizlerle buluşturur.

Drone Çekimi

Son dönemlerin en gözde hizmetlerinden bir tanesi de drone ile fotoğraf ve video çekimidir. Batu Medya olarak teknolojinin en son imkânlarından faydalanıyor ve sizlere en kaliteli hizmetleri ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu anlamda drone ile yaptığımız çekimlerde alanının en iyisi hizmetleri sizlere uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz.

Film

Kısa metrajlı veya uzun filmlerle sizlere en iyi şekilde destek sunan Batu Medya; film çekimi sırasında farklı bakış açısı sayesinde daha kaliteli bir yapıtı ortaya çıkmasına katkı sağlar.

Neden Batu Medya?

Reklam ve pazarlama; gelişen ve değişen teknolojik imkânlar nedeniyle her geçen gün boyut değiştirmektedir. Bu değişimleri takip ederek sizlere kalite ve güveni sunan firmamız; hesaplı hizmetleri sayesinde kaliteyi sizlerle buluşturuyor.

Batu Medya; kurulduğu günden bugüne iş birliği yaptığı başarılı firmalarla kendine değer katarken iş birliği yaptığı firmaların da sektörlerinin en iyisi olmasını sağlıyor. Siz de işletmenizin sektörel anlamda başarılı olmasını ve pazarlama konusunda iyi bir grafik çizmesini istiyorsanız Batu Medya ile hemen iletişime geçebilir ve prodüksiyon hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

SON ÇALIŞMALAR Yaptığımız Son Çalışmalar