Hizmetlerimiz

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Grafik tasarım; reklamcılık ve pazarlama konusunda en çok önemsenen konular arasındadır. Batu Medya olarak reklamcılık alanında daima en iyi ve kaliteli hizmeti ortaya koymayı amaçlıyor bu kapsamda da Grafik Tasarım işinde Kayseri’nin en yüksek standartlarındaki hizmetleri sizlere ulaştırıyoruz. Peki, Batu Medya ile iş birliği yapmaya başladığınızda Grafik Tasarım konusunda sizleri hangi hizmetler bekliyor olacak?

Batu Medya Grafik Tasarım Hizmetleri

Basılı ve dijital reklamcılığın olmazsa olmazlarından bir tanesi olan Grafik Tasarım konusunda sizlere pek çok hizmet ulaştırıyoruz. İşte o muhteşem hizmetler…

Kurumsal Kimlik: Kurumsal işletme ve firmaların profesyonel bir yapıya sahip olduklarını göstermelerinin temel yolu iyi tasarlanmış kurumsal kimlik ile mümkündür. Batu Medya olarak kurumsal kimlik konusundaki hassasiyetlerinizi anlıyor ve en iyiye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Katalog: Ürünlerinizi müşterilerinize ve bayilerinize açıklarken zorlanıyorsanız sizler için tasarladığımız kataloglarla hem ürünlerinizi daha iyi tanıtabilir hem de reklam çalışmalarınıza hız kazandırabilirsiniz.

Ambalaj Tasarımı: Ürünleri reklamlarla tanıtmak ve sosyal medya çalışmaları ile desteklemek kadar önemli bir pazarlama yöntemi de etkili ve iyi düşünülmüş ambalajdır. Ambalaj tasarımı ürünü görsel açıdan ön plana çıkaran ve satış oranlarını arttıran bir unsur olduğundan ambalaj tasarımınıza önem veriyoruz. Batu Medya olarak ambalaj tasarımında fark yaratıyoruz.

Açık Hava Reklamcılığı: Son dönemde çokça tercih edilen bir reklamcılık türü olan açık hava reklamcılığı ile firmanıza değer katma yolunu deneyebilirsiniz. Afiş ve diğer açık hava reklamlarında kullanacağınız harika tasarımlar için Kayseri’nin en iyi reklam ajansını tercih ederek Batu Medya ayrıcalıklarını hissedebilirsiniz.

Grafik Tasarım Dendiğinde Akla Batu Medya Gelir!

Grafik tasarım alanında Kayseri’deki en kaliteli ve dinamik seçenekleri sizlerle buluşturan Batu Medya ile iş birliği yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Müşterilerine bir ortak gözü ile bakan ve her projesinde yeni bir heyecan yaşayan ekibimiz ortaya koyduğu çalışmalarla neden en iyi olduğunu kanıtlamayı amaçlıyor.

İşletmeniz için alacağınız grafik tasarım hizmetini hafife almıyor ve işi şansa bırakmıyoruz. Tasarım sektörünün en iyileri ile çalışarak sadece en iyiyi değil en yaratıcı tasarımları da ortaya çıkarıyoruz.

SON ÇALIŞMALAR Yaptığımız Son Çalışmalar